HAKKIMIZDA

Değerli Cengiz Aktürk Dostları,

Cengiz AKTÜRK Mağazacılık sektörüne 2002 yılında başlamış olup, bayan abiye giyim sektöründe iddialı ve geniş ürün yelpazesi ile yerini almıştır.

Cengiz AKTÜRK modern çizgisi özgün tasarımları ve ilkeli mağazacılık anlayışı ile bayan giyim sektöründe yeni bir renk olmaya çalışmaktadır.

Müşterilerine verdiği hizmet kalitesinin öneminde olan firmamız, 2.butik mağazasını da Fatih’te açmış olup, 1 mağazasını da Nişantaşında açmıştır. Cengiz AKTÜRK koleksiyonlarında dünyaca ünlü tasarımcı ve markaların ürünlerine yer vermekte olup, çok yakında Bağdat caddesinde açılacak olan butik mağazaları ile sizlerle buluşturacaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, dinamik, farklı, müşterisinin ufkunu genişleten ve çok çeşitli seçenekler sunan marka olma felsefesinden yola çıkan Cengiz AKTÜRK, dünyanın farklı köşelerinde bulunan birçok yakın çözüm ortağından trend, modern ve temalara uygun olarak temin ettiği kıyafetleri müşterilerine sunuyor.

Ayrıca ithal ürünler dışında, felsefesine ve tarzına uygun olarak tasarlanan kendi tasarım ürünlerini de Cengiz AKTÜRK yorumu ile sergiliyor.